Ansatte

Alice Bøeg (AB)
Anders Juul Nannastad (AN)
Anders Madsen (AMA)
Anders Stæhr (AST)
Anitta Birch (ABI)
Anne Broberg (ABR)
Anne Juhl Sørensen (ANS)
Anne Krabbe (AK)
Anne Marie Schultz-Lorentzen (SL)
Annemarie Gradert (ANG)
Annette Sørensen Jacobsen (ASJ)
Annette Thaning (ATH)
Bengerd Maria Juul Thorsen (BJT)
Benjamin Haahr Bach (BB)
Bo Halskov Stage (BOS)
Bo Kildeager (BK)
Casper Dahl (CD)
Charlotte Møller (CM)
Chris Askholt Hammeken (CAH)
Christel Sølund Toft (CH)
Christian Giese (CGI)
Christian Reimann (CR)
Christina Blond (CB)
Christoffer Hegner (CHE)
Claus Enochsen (CL)
Dorthe Hjort Jensen (DHJ)
Dorthe Mondrup (DM)
Eva Munk (EM)
Frode Peulicke (FP )
Gitte Lønrot (GL)
Hanne Bruun (BR)
Iben Lundgren Nielsen (IN)
Jacob Theis Winther Jørgensen (JTJ)
Jan Sørensen (JAS)
Jane Brix Bech (JB)
Janni la Cour (JL)
Jari Nielsen (JN)
Jens Pedersen (JP)
Jens Sveistrup (JS)
Jesper Jacobsen (JJ)
Johan Bjerrum-Bohr (JBB)
Johanne Aagaard (JAA)
Jonas Andersen (JA)
Jørgen Rasmussen (JR)
Karin Bagger Stibius Ipsen (KS)
Karina Jørgensen Schultz (KJ)
Karoline Monberg (KM)
Kasper Lauest (KL)
Kim Bugge (KIB tlf. 40340810)
Kim Frandsen (KF)
Kristina Kring Jensen (KKJ)
Lars Pedersen (LP)
Leon Jørgensen (LJ)
Line Raunkjær (LR)
Line Steckhahn Sørensen (LIS)
Lise Bentsen (LBE)
Lone Winsløw Stilling (LWS)
Louise Dalgaard (LD)
Louise Lund Andersen (LAN)
Mads Bønnelycke (MB)
Margrit Skou Jørgensen (MSJ)
Maria Schmidt (MAS)
Marianne Villemoes (MV)
Marie-Louise Bormann (MLB)
Mehmet Temizsoy (MTE)
Mette Lander (ML)
Mette Storm-Andersen (MSA)
Michael Szymanski (MZ)
Michael Wermund Bruun (MWB)
Mie Marving (MI)
Mikael Skou Jørgensen (MJ)
Mille Winther (MWI)
Mona Høgh Thylgård (MT)
Nana Chileshe Tobiesen (NCT)
Nicholas Manis (MA)
Nicole Kofoed (orlov) (NKO)
Niels Christian Jensen (NJ)
Niels Winthereik (NIW)
Nine Wartacz (NWA)
Otto Boserup (OB)
Per Vilhelm Hansen (PVH)
René Christoffersen (RC)
Sanne Bech Arvin (SBA)
Sara Ahrendt Svenningsen (SSV)
Sheila Mertz-Nielsen (SM)
Signe Vie Mentzel (SV)
Simon Højland (SIH)
Sofie Hertz (SZ)
Solveig Søltoft-Jensen (SOE)
Stanis Elsborg Simonsen (STS)
Stine Pilgaard (SP)
Susanne Elsgaard (SEL)
Suzanne Holm-Petersen (SH)
Thomas Von Jessen (VJ)
Tina Borregaard (TIB)
Tina Täch Christensen (TC)
Trine Iversen (TI)
Troels Birch (TB)
Ulla Andersen (ULA)
Ulrich Lauridsen (ULR)
Villiam Sørensen (VS)
Yenn Fang Loo (YL)